Makinalar

Söve Kaplama Makinesi

SÖVE KAPLAMA  MAKİNASI


Hergeçen gün artan ısınma maliyetleri ısı yalıtım sektörünü günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline getirmiştir.

Isı yalıtımı hem soğuk ve hem de sıcak bölgelerde  çok ihtiyaç duyulan talepler arasındadır.Yalıtım sektöründe çok farklı yöntemler saymak mümkündür.

Fakat Strafor Kaplama ile yapılan panel yalıbaskı yöntemi diğer yöntemlere nazaran hem daha az işçilik gerektiren hem de daha az maliyetli olması ile bu sektörün e çok tercih edilen yöntemidir. Ucuz ve daha kolay montajı yapılmasının yanısıra bu uygulama ile birlikte kullanılan Eps Köpük Söve Yöntemleri de  uygulama yapılan binalara dekoratif bir görüntü de kazandırır.

Böylece hem ısı yalıtımı hem dekorasyon bir arada yapılarak binanın bütünlüğü bozulmamış olur.


Firmamız Cnc Strafor Kesme Makinaları ile birlikte Söve Kaplama Makinalarınında imalatını yapmakatadır.Kaplama Makinalarımız 5 mm PVC pürüzlü bantlı olup Direk motor mil tahrik sistemi ile çalışır.

Saatte 1000 metre çekim kapasitesine sahiptir.

Makinada kullanılan bütün demir aksamlar Elektrostatik Toz Boya ile fırınlanmıştır. Kullanılan bant yüksek tutuculuk özelliğine sahiptir. Ayrıca tambur ve bant sistemi 10 mm lik fitil sayesinde sabitlenmiş olduğundan KESİNLİKLE  kaydırma yapmaz.

Söve ve panel çekmek için biri 30 mm diğeri 450 mm olmak üzere bir geniş bir dar baskı aparatı bulunur.Yan dayama sistemi 20 mm paslanmaz indiksiyonlu milden imal edilmiştir.


 

MAKİNENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

Makina Ölçüleri      En-Boy-Yükseklik     1200mm*4000mm*1500mm
Çekim Yapabilme  Ölçüleri    En Yükseklik 700mm*300mm
Çekim Sistemi 5 mm PVC Fitlli Pürüzlü Bant
Motor Gücü 1 HP
Çalışma Voltajı 220 Volt 50 HZ
Kumanda Dijital Hız Kontrol


Diğer Ürünler